Lista ofert
(14 ofert)
2 pokoje
56,20 m2
6 743,77 zł/m2
Legnica
ARTD-MS-924
, mieszkanie na sprzedaż
Nowoczesny lokal na parterze kamienicy – idealny pod biuro, gabinet lub mieszkanie | 56 m² + duża piwnica | monitoring, światłowód
Jeśli szukasz miejsca, które połączy doskonałą lokalizację, bezpieczeństwo, funkcjonalny układ i możliwość prowadzenia działalności – ...
379 000 zł
2 pokoje
47,50 m2
3 684,21 zł/m2
Legnica, os. Zosinek
ARTD-MS-923
, mieszkanie na sprzedaż
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE
Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni użytkowej 47,5 m2 zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego położonej w bardzo wygodnej lokalizacji – blisko Centrum, dworca PKP, z pełną infrastrukturą w pobliżu i z szybkim ...
175 000 zł
3 pokoje
51,67 m2
6 909,23 zł/m2
Legnica, os. Asnyka
ARTD-MS-922
, mieszkanie na sprzedaż
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE
Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i powierzchni użytkowej ok. 52 m2, położone na 3. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Legnicy – Osiedlu Asnyka.
Lokalizacja ...
357 000 zł
2 pokoje
49,65 m2
10 976,84 zł/m2
Legnica, Tarninów
ARTD-MS-921
, mieszkanie na sprzedaż
Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy – Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz Parku Miejskiego, a jednocześnie ciszę i kameralny charakter okolicy.
Mieszkanie ...
545 000 zł
2 pokoje
35,62 m2
15 440,76 zł/m2
Stronie Śląskie, Sienna
ARTD-MS-920
, mieszkanie na sprzedaż
OFERTA TYLKO U NAS
Miejsce parkingowe w cenie!!!
Zainwestuj lub zamieszkaj pod Czarną Górą - topowym ośrodkiem narciarskim w Polsce
Nowy lokal znajdujący się w prestiżowej lokalizacji w kompleksie hotelowym Biała Perła
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą platinum ...
550 000 zł
6 pokoi
225,00 m2
5 733,33 zł/m2
Miłkowice, Jezierzany
ARTD-DS-919
, dom na sprzedaż
OFERTA TYLKO U NAS
Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Jezierzany gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 7 km od Legnicy.
Miejscowość słynie z walorów przyrodniczych (2 zbiorniki wodne w tym kąpielisko ...
1 290 000 zł
5 pokoi
156,00 m2
8 269,23 zł/m2
Miłkowice, Pątnówek
ARTD-DS-918
, dom na sprzedaż
Oferta tylko u nas
Prezentacje tylko po wcześniejszym kontakcie z biurem
Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego położonego zaledwie 4 km od Legnicy w miejscowości Pątnówek gm, Miłkowice, powiat legnicki.
Nieruchomość może stanowić idealną propozycję dla ...
1 290 000 zł
5 pokoi
250,00 m2
3 560,00 zł/m2
Krotoszyce, Złotniki
ARTD-DS-917
, dom na sprzedaż
CENA DO NEGOCJACJI
Na sprzedaż nieruchomość na którą składa się duża działka 46 ary zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi położona w miejscowości Złotniki gm. Krotoszyce zaledwie 3 km od Legnicy.
Idealna opcja dla osób, które szukają miejsca ...
890 000 zł
wczytywanie ofert